Qui som

Equip

Equip
Josuè Sallent

Josuè Sallent Director

josue.sallent@ticsalutsocial.cat
Sílvia Cufí

Sílvia Cufí Directora de Desenvolupament Corporatiu

scufi@ticsalutsocial.cat
Yolanda Lupiáñez

Yolanda Lupiáñez Directora de Transformació Digital

ylupianez@ticsalutsocial.cat
Alejandro Santos

Alejandro Santos Responsable financer

asantos@ticsalutsocial.cat
Ester Moreno

Ester Moreno Recursos humans

ester.moreno@ticsalutsocial.cat
Robert Rubió

Robert Rubió Director oficina DPD

rrubio@ticsalutsocial.cat
Adrià Garcia Font

Adrià Garcia Font Responsable de comunicació

agarciafont@ticsalutsocial.cat
Carme Pratdepàdua

Carme Pratdepàdua Responsable mHealth

cpratdepadua@ticsalutsocial.cat
Carles Mateu

Carles Mateu Responsable Oficina d'Estàndards i Interoperabilitat

cmateu@ticsalutsocial.cat
Carla Álvarez

Carla Álvarez Responsable programes públics

calvarez@ticsalutsocial.cat
Jesús Berdún

Jesús Berdún Gestor de projectes

jberdun@ticsalutsocial.cat
Victor Barberà

Victor Barberà Tècnic de comunicació

vbarbera@ticsalutsocial.cat
Lourdes Rodríguez

Lourdes Rodríguez Gestora de projectes

lrodriguez@ticsalutsocial.cat
Núria Abdón

Núria Abdón Responsable de la Plataforma de mobilitat mConnecta

nabdon@ticsalutsocial.cat
David Rodríguez

David Rodríguez Tècnic en interoperabilitat

drodriguez@ticsalutsocial.cat
Gloria Márquez

Gloria Márquez Administrativa Oficina DPD

gmarquez@ticsalutsocial.cat
Marc de San Pedro

Marc de San Pedro Docència i formació

marc.desanpedro@ticsalutsocial.cat
Carlos Gallego

Carlos Gallego Responsable SIMDCAT

cgallego@gencat.cat
Elisenda Reixach

Elisenda Reixach Gestora de projectes

ereixach@ticsalutsocial.cat
Susanna Aussó

Susanna Aussó Gestora de projectes

sausso@ticsalutsocial.cat
Eva Miralles

Eva Miralles Administrativa

emiralles@ticsalutsocial.cat
Marc Fortes

Marc Fortes Consultor de salut

mfortes@ticsalutsocial.cat
Juan Antonio De los Cobos

Juan Antonio De los Cobos Tècnic en interoperabilitat

jdeloscobos@ticsalutsocial.cat
Erik Andrés

Erik Andrés Gestor de projectes jr.

eandres@ticsalutsocial.cat
Xavier Melo

Xavier Melo Tècnic informàtic

xmelo@ticsalutsocial.cat
Francesc López Segui

Francesc López Segui Tècnic

flopez@ticsalutsocial.cat
Clara Salvadó

Clara Salvadó Gestora de projectes

csalvado@ticsalutsocial.cat
Sara Hernández

Sara Hernández Gestora de projectes DPD

shernandez@ticsalutsocial.cat

Butlletí Flash TICSS

Subscriu-te i rep cada mes novetats i notícies al teu email

Email